Podziel się swoją opinią

Posted by opocznianka o
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wszystko załatwione szybko, sprawnie i w bardzo atrakcyjnej cenie. Szczerze wszystkim polecam.
Posted by TOMBRUK o
Szybka i miła oraz profesjonalna obsługa.Zaskoczeniem była cena, która nie była wysoka i na pewno w przyszłości z usług Pana Roberta skorzystamy.
Polecam z całą odpowiedzialnością.
Posted by Zbigniew o
Profesjonalna obsługa klienta oraz sprzętu.Uczciwie, terminowo i rzetelnie.Polecam wszystkim mającym problem ze sprzętem komputerowym i dziękuję za usługę.
Posted by BF o
Skorzystałem z usług Firmy i jestem bardzo zadowolony z przebiegu naprawy (reballing'u). Cenię bezpośredni kontakt z kontrahentem i w tym przypadku byłem bardzo miło zaskoczony- nie ma problemu by dobrą chwilę porozmawiać i o samym problemie technicznym jak i o sprawach nieco pobocznych. Oczywiście, również co do fachowości nie mogę mieć zastrzeżeń a wiem co piszę bo jestem... elektronikiem :-) Dodam, że nie znam Pana Roberta osobiście i nie jest to opinia "po znajomości" mimo, że taka pozytywna. Innej po prostu nie da się wystawić, a to po prostu naprawdę sympatyczny i rzeczowy człowiek... pozdrawiam.
Posted by Adam Poznań o
Bardzo szybko i bezproblemowo przeprowadzona naprawa - laptop został wysłany na serwis całkowicie martwy. W porównaniu z cenami w mojej okolicy koszt naprawy na bardzo przyzwoitym poziomie. Dodatkowym plusem był stały, bezproblemowy i bardzo rzeczowy kontakt. Otrzymałem pisemną gwarancję i fakturę. Laptop wrócił z serwisu czysty i pachnący :)
Posted by Madzia z Łowicza o
Laptopik po zalaniu piwkiem w ogóle nie działał. Teraz już wszystko jest OK.
Posted by SalvoTM o
Szybko i profesjonalnie. Rzeczowe podejście do tematu. Laptop po burzy nie chciał się uruchomić. Cena naprawy prawie o połowę niższa niż w innym serwisie w mojej okolicy, w którym miałem nieprzyjemość naprawiania laptopa kilka miesięcy temu. Polecam A-FIX
Posted by dusieńka93 o
Super kontakt telefoniczny - dowiedziałam się dokładnie co się stało z komputerkiem i dlaczego. Naprawa bardzo szybka. LIKE IT
Posted by rafi_79 o
Szybko, bezproblemowo, z gwarancją w przystępnej cenie. Świetny kontakt telefoniczny i mailowy. Można spokojnie porozmawiać i dowiedzieć się dokładnie co i dlaczego stało się z laptopem. Niestety zaniedbanie z mojej strony czyli brak czyszczenia spowodował uszkodzenie laptopa. W przeciwieństwie do innych serwisów pan Robert nie ukrywa w jaki sposób będzie przeprowadzona naprawa i na jakim sprzęcie - odpowiada rzeczowo na każde pytanie bez ściemy. Polecam z czystym sumieniem.
Posted by Czapla24 o
Wszystko OK. POLECAM
Posted by lukas_1977 o
Sprawnie i bezproblemowo. Fachowe podejście do tematu.
Posted by Matheovius o
Oddaliśmy do serwisu kilka laptopów do czyszczenia ze znajomymi - udało się wynegocjować mały rabat. Polecamy - normalny koleś z którym da się pogadać i ekspresowo wykonana usługa.
Posted by Oliwka o
Laptopa naprawiałam już kilka miesięcy temu. Dostałam 2 miesiące gwarancji i czekałam z opinią aby zobaczyć co się będzie działo. Od naprawy minęło ponad 5 miesięcy i jak na razie wszystko jest ok. Polecam
Posted by jez_jerzy o
Już od jakiegoś czasu kupujemy układy od a-fix ze sklepu na allegro. Zawsze błyskawiczna wysyłka, towar dobrze zabezpieczony, za każdym razem z układem przychodzi faktura. Potrafią doradzić, mają sporo podzespołów, których nie ma na akcjach, więc warto zadzwonić i zapytać. Jeśli do napraw podchodzą tak jak do sprzedaży części, to z pewnością jest to fachowa robota.
Posted by qbson o
Naprawili mi laptopa w miarę szybko i za przyzwoite pieniądze. Można wysyłać bez obaw.
Posted by Saphire o
Już drugi raz oddałam panu Robertowi laptopa do czyszczenia. Zgodnie z jego zaleceniami po roku od poprzedniego czyszczenia. Usługa wykonana niezwykle szybko - rano oddałam laptopa, a już wieczorem był do odbioru. Polecam ze względu na szybkość i przystępną cenę.
Posted by marekm o
Laptop naprawiony ekspresowo.
Posted by maxxxxx o
Po ustaleniach telefonicznych pan Robert przyjechał do mnie do domu i skonfigurował całą sieć od ręki i to w sylwestra kiedy większość firm nie odbierała telefonów lub odmówiła pomocy.
Posted by Andrzej o
Szybko sprawnie i bez najmniejszych kłopotów. Laptop naprawiony - działa jak nowy. Super kontakt na każdym etapie. Cena bardzo przystępna. Polecam wszystkim ten serwis, bo to prawdziwi fachowcy. Dziękuję i pozdrawiam Andrzej Kraków
Posted by Mariusz Golesze o
Polecam ten serwis. Naprawili laptopa zabitego przez inny serwis w trakcie wymiany zawiasu. Trochę to trwało(3tgodnie) ale i tak jestem zadowolony - podobno niema schematów do niektórych płyt Asusa i naprawa po omacku.
Posted by banner o
Laptop nie ładował baterii - naprawa szybka i skuteczna. Można oddawać sprzęt do naprawy bez strachu.
Posted by djmoose o
Wszystko OK. Wymiana gniazda USB w tablecie tego samego dnia - cena za ekspresowa naprawe zaskakujaco niska.
Posted by wrooom o
Naprawa trochę trwała, no ale święta w końcu były. W sumie 5 dni roboczych. Z kontaktem nie ma problemu. Cena też OK.
Posted by bliq o
Blyskawiczna wymiana gniazda usb. info o numerze paczki. dodatkowo czyszczenie w promocyjnej cenie.
Posted by ebtech o
Szybko i porządnie. Faktura i gwarancja na piśmie.
Posted by piogollo o
Laptop z uszkodzoną grafiką. Naprawa szybko i bezproblemowo. Cena w miarę rozsądna i pół roku gwarancji. Czyszczenie w gratisie.
Odpowiedź(Your email will not be publicly displayed.)


Captcha Code

Click the image to see another captcha.